محل تبلیغات شما
من به تازگی مدیر یک بیمارستان خصوصی شدم و به دلیل اینکه این بیمارستان قدیمی بود تصمیم گرفتم که براش کفپوش بیمارستانی تهیه کنم کفپوش های بیمارستانی خاصیتی که داره اینه که هم باعث میشه اگه بخوایم دستگاهی رو جا به جا کنیم راحت باشم و هم اینکه ضد باکتری و قابل شستشو هست قبلا تو یکی از سایت های تبلیغاتی لینک http://www.sakhtemoon.com/list/hospital-flooring/ قرار داده شده بود و یه سری توضیحات هم در مورد کفپوش های بیمارستانی داده بود که من هم واقعا از اطلاعاتش استفاده کردم تصمیم گرفتم از همین سایت کفپوش بیمارستانی رو سفارش بدم و به قسمت کفپوش بیمارستانی سایت مراجعه کردم و با یکی از فروشنده ها صحبت کردم و به توافق رسیدم به فروشنده گفتم که این کفپوش رو برای بیمارستان میخوام و بهم پیشنهاد داد برای اتاق های عمل بیمارستان از کفپوش بهداشتی استفاده کنم و منم ازش سوال کردم خودش این نوع کفپوش رو ارائه میده یا نه که بهم گفت نه ولی میتونم از قسمت کفپوش بهداشتی سایت ساختمون دات کام اونم تهیه کنم دو تاشو گرفتم و کارای نصبشم یکی از آشناها برامون انجام داد و واقعا رازی کننده بود.

آموزش خرید لایسنس نود 32

با هتلوکس هتل را آنلاین رزرو و گردشگری را آسان کنید

کفپوش کردن بیمارستان...

کفپوش ,بیمارستان ,بیمارستانی ,هم ,رو ,های ,و به ,یکی از ,کفپوش بیمارستانی ,تصمیم گرفتم ,های بیمارستانی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

موسسه علمی گام برتر همشاگردی prophnaposlei مهرسا بیا و خطی بخوان ciaspeechpetcomp isisnyhi شریان وبلاگ مشاوره آفتاب زندگی ( سعید آوری/کرج) دی پی شاهد دنیای آوریل